TRZY RÓŻNE CHARAKTERY

  1. Rudzia ugodowa, wiecznie coś robi, wiecznie pracuje, buduje gniazdo, znosi siano, przekopuje trociny, tnie sianko, tnie rolki po papierze toaletowym i jak coś sobie uplanuje to to zrobi. Szybko się uczy nowych rzeczy. Zawsze pierwsza, jest ryzykantką lubi ryzykować, wszystko co nowe jest od razu przez nią wypróbowane. Na ręce długo nie posiedzi, rozpiera ją od razu energia i ciekawość.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rudzia

  1. Dzidzia dawniej kiedy Misi nie było rządziła w klatce. Uwielbia leżeć na hamaku i słuchać jak mama gra na pianinie. Niestety po 8 tygodniach hamak został zjedzony przez Rudzię. Jest zadziorna, nie usłuchana, lekko podgryza to nawet nie boli ale lubi podgryźć, jest nie ustępliwa, nie lubi ryzykować i na charakter wojowniczki.
p1020316

Dzidzia

  1. Misia rządzi w klatce. Spokojna, ułożona, grzeczna, wiecznie zaspana, niedogodna, po prostu dama dworu. Nie lubi łapania jak chce wyjść to wchodzi to rury i tam czeka aby ją wziąć. Uwielbia głaskanie i noszenie. Grzecznie siedzi na ręce. Trzymając Misiaczkę można nawet jeść obiad. Misia lubi także oglądać ze mnę telewizję, a jak coś jej się spodoba to spojrzy się na mnie. Bardzo często wychodzę z nią na spacer po ogrodzie wtedy wdrapuje się na moje ramię i spacerujemy. Po takiej wycieczce kładę misiaczkę na leżak, a misia zakopuje się w poduszki i tam odpoczywa. Jest to tak porządny myszorek, że na ręce lub w łóżku w którym śpi kupki nie zrobi.
p1020317

Misia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *