Nestor

Witam i przychodzę dzisiaj z kolejną prezentacją pożywienia dla myszoskoczków.
Jako pierwsze chciałabym zaprezentować sticky z firmy NESTOR dla gryzoni.
Są to apetycznie prezentujące się paluszki w bardzo estetycznych kartonikach. Dodatkowym plusem jest to, że każdy paluszek jest zapakowany w osobną folijkę i dzięki temu możemy otworzyć jeden ,a pozostałe zachowują świeżość i nie wietrzeją.
Sticky te oprócz pszenicy , mąki kukurydzianej, gryki, płatków owsianych, prosa, słonecznika, sorga, płatków kukurydzy i grochu, kardi, suszu marchewki i siemienia lnianego w zależności od upodobań smakowych są wzbogacone egzotycznymi smakami takimi jak banany z lucerną, kokos z amarantusem lub owoce tropikalne z miodem.
Z doświadczenia wiem, że kolby to świetna zabawa w wyskubywanie ziaren i są dodatkowym zajęciem dla myszek nawiązującym do życia w warunkach naturalnych. Naturalne składniki i witaminy, brak konserwantów i tradycyjna technologia piekarnicza wpływają na wysoką jakość oferowanych produktów.

Kolby NESTOR pakowane podwójnie są również doskonałą uzupełniającą przekąską dla moich gerbili.
Na drewnianym patyczku znajdują się różnorodne naturalne składniki bogate w witaminy. Kolby są zakończone plastikowym uchwytem, który można zawiesić. Jednak w moim terrarium nie mogę zawiesić kolby, a gdy ją położę, naturą moich gryzoni jest to, że zaraz plastik będzie odgryziony. Dlatego świetnym sposobem jest umieszczenie ich w otworach nawierconych w tunelach z brzozowych grubych gałęzi , które są również dostępne w sklepach zoologicznych.
Bogata oferta smakowa kolb zapewnia nam możliwość wyboru. Aby zaspokoić preferencje smakowe naszych pupili zaprezentuję wybrane smaczki kolb:
– świętojańska z chlebem świętojańskim
– owocowa z owocami
– jajeczna z jajkami
– różana z dziką różą
– sezamowa z sezamem
– warzywna z warzywami
Podsumowując:
– kolby ziarnowe z serii ,,Premium’’ i ,,Smaki Świata ‘’ są doskonałym uzupełnieniem podstawowej diety
– zapewniają ścieranie siekaczy naszych gryzoni
– dostarczają rozrywki i pomagają rozładować energię rozpierającą zwierzaki

Mieszanka ziaren z bananami i ryżem jest specjalnie przygotowaną karmą podstawową z serii ,, Smaki Świata’’ dla myszy i myszoskoczków. Karma zawiera również kukurydzę, owies, pszenicę, płatki kukurydzy, słonecznik czarny i pasiak, ryż preparowany, żyto susz jabłka, proso, sorgo, granulat witaminowy, płatki grochu, suszone banany, kardi, susz marchewki, granulat kukurydziany i pestki dyni. Widzimy, iż karma ta składa się ze zdrowych, naturalnych składników, witamin oraz bardzo lubianych ziarenek oleistych, które moje myszorki dostają jako nagrodę.

Kolejną propozycją są DROPSY czyli smakołyki, które powinniśmy podawać pupilom w niewielkich ilościach i dlatego podoba mi się to, iż dropsy są w niewielkich opakowaniach.
Dropsy biszkoptowe z warzywami lub z marchewką zawierają w składzie mąkę, cukier, jajka, tłuszcz roślinny i susz warzywny. Jest to bardzo lubiany przysmak, który szczególnie upodobała sobie moja Rudzia i wie, że za bieganie po pochyłej przeszkodzie otrzyma w nagrodę właśnie to ciasteczko.
Kolejnym smakołykiem są snacki czyli chipsy z marchewki, buraków lub płatków grochu. Są to produkty naturalnie suszone bez konserwantów i barwników.
Po otwarciu opakowań z karmami można je przetrzymywać w bardzo estetycznych kartonikach lub proponuję inną możliwość aby przesypać je do praktycznych plastikowych pojemników z Ikei.