Linki

Herbal Pets – Producent który oferuje szeroką gamę mieszanek ziół podstawowych, ziół uzupełniających, suszonych warzyw i owoców oraz karm ziołowo-warzywnych dla królików, gryzoni, ptaków egzotycznych, psów, kotów, żółwi i jaszczurek.

Producent profesjonalnych karm dla zwierząt przygotowywanych w oparciu o naturalne składniki z wykorzystaniem nowoczesnych procesów technologicznych.

NESTOR specjalizuje się w wytwarzaniu KOLB ZIARNOWYCH dla ptaków i gryzoni. Nasza, stale poszerzająca się oferta, obejmuje również inne produkty, związane z karmieniem małych zwierząt domowych, jak: mieszanki, witaminy, odżywki, sól …

Vitapol – Producent  karm opartych o wysokiej jakości składniki, z dużym ich urozmaiceniem. Niektóre pokarmy zawierają do 45 różnych składników w mieszance! A wszystko to po to aby dzięki różnorodności zapewnić zwierzętom źródło wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dla prawidłowego wzrostu, rozwoju i rozmnażania zwierząt.

Pet Products Industries (PPI) –  Producent artykułów zoologicznych. W ofercie bogaty wybór klatek dla zwierząt domowych.